Posted on
www.justcause.pl

Stół szklany to doskonały wybór w przypadku gospodarowania w salonie pokaźną przestrzenią. Ten mebel bowiem nie lubi konkurencji. Jest okazały, a przez to powinien być głównym elementem wyposażenia. To na nim powinna skupiać się cała uwaga.

Najefektowniejsze są stoły szklane w dość pokaźnych rozmiarach. Dodatkowym atutem będzie także możliwość ich rozłożenia, co sprawdzi się na przykład w sytuacji oczekiwania na większą ilość gości. Ciekawym połączeniem jest szklany blat z drewnianymi, surowymi nogami. Taki stół z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających.

Jednak, by wydobyć z niego całe piękno, należy zwrócić uwagę na odpowiednią aranżację pomieszczenia, w którym stół będzie się znajdował. Tego typu mebel lubi stonowaną kolorystykę. Najodpowiedniejsze będą zimne barwny. Podłoga i ściany powinny być utrzymane w szarościach, choćby dzięki montaż wykładzin dywanowych.

Ciekawym dodatkiem będzie także mocno włochaty dywan, który będzie idealnie współgrał ze stołem, jeśli zostanie położony pod niego. Stół szklany to propozycja dla wymagających, a zarazem ceniących sobie klasykę w połączeniu z nowoczesnością.

ręczniki papierowe Jumbo krzesła ślubne