Posted on

Jesień to nie tylko kapryśna pogoda, ale przede wszystkim zróżnicowane bogactwo kolorów. To właśnie sprawia, że dla wielu osób jest to ulubiona pora roku. Jesienny makijaż można zatem dostosować do specyfiki tej pory roku. W szczególności dotyczy to kolorów. Jakie barwy królują jesienią? Przede wszystkim są to różne odcienie brązów, czerwieni, pomarańczy czy żółci. W takiej kolorystyce można wykonać swój jesienny makijaż.

Make-up w jesiennym wydaniu może być bardziej wyrazisty. Taka jest właśnie specyfika tej pory roku. W jesiennym makijażu szczególnie korzystnie prezentują się panie o rudych włosach i zielonych oczach. Nie jest to jednak warunek. Jesienią szczególnie korzystnie prezentuje się makijaż w stylu smoky eye. Dodatkową jego zaletą jest fakt, że jest on dość prosty w wykonaniu.

Z pewnością z tym makijażem poradzą sobie nawet początkujące panie. Podkreślenie oczu będzie stanowiło najważniejszą część makijażu. Warto wybrać cienie do powiek w kolorze brązowym. Najlepiej nałożyć je na górną powiekę. Zewnętrzną końcówkę można dodatkowo zaakcentować innym kolorem, np. pomarańczowym lub brzoskwiniowym.

Idealnie sprawdzi się również kolor miedziany. Dolną powiekę można pomalować na żółty kolor. Na usta można nałożyć błyszczyk bądź pomadkę w kolorze brązowo-pomarańczowym. Całość może dopełniać bronzer nałożony na policzki. Największą zaletą jesiennego makijażu jest to, że można go wykonać w różnych wariacjach. Tak duże zróżnicowanie kolorystyczne sprawia, że codzienny makijaż może wyglądać zupełnie inaczej od poprzedniego.

Hitem sezonu okazały się sukienki busko montibello.pl