Posted on
www.klubdutkiewicza.pl

Bar bądź pub to lokal, do którego czasem zagląda się na chwilę, a czasem spędza się w tym miejscu cały wieczór. Urządzając takie miejsce, trzeba pamiętać, że ludzie powinni dobrze się czuć we wnętrzu. Odpowiednia stylistyka, dobrze komponujące się ze sobą meble i dodatki mogą tworzyć niesamowity klimat lokalu. Jednakże niezwykle ważna jest także wygoda. Kupując stoły i krzesła do lokalu gastronomicznego, jakim jest pub bądź bar, trzeba zwrócić uwagę na kilka kwestii.

Po pierwsze, wysokość stołu powinna być idealnie dopasowana do wysokości krzeseł. W ostatnim czasie modne są wysokie krzesła, tzw. hokery oraz wysokie stoły barowe. Trzeba jednak pamiętać, że nie dla wszystkich gości lokalu może to być wygodne. Warto zatem zainwestować w tradycyjne krzesła i stoły.

Jednakże należy pamiętać, aby stoły miały takie rozmiary, aby była możliwość stawiania ich w różnej konfiguracji. Do baru mogą przyjść dwie osoby, ale także może zajrzeć grupa znajomych. Zatem trzeba dopasować rozmiar stołu tak, aby zarówno te dwie osoby nie miały wrażenia, że siedzą przy wielkim pustym stole, oraz aby stoły można było sprytnie zestawić, tworząc miejsce do spożywania alkoholu dla większej grupy. Przy wyborze krzeseł trzeba zwrócić uwagę na komfort. Najlepsze będą krzesła tapicerowane, jednakże warto dowiedzieć się czy tkanina obiciowa jest łatwa do utrzymania w czystości.

W pubie lub barze bardo łatwo o rozlanie soku, wina bądź piwa. Zatem trzeba wybierać materiały, takie jak ekoskóra, które łatwo się czyści i nie wchłaniają płynów.

Ziemovit Sklep STYL Studio Wnętrz