Posted on
www.zasilsie.pl

Stare krzesła plastikowe nie wyglądają najlepiej. Zarówno te ogrodowe, jak i przeznaczone do użytku wewnętrznego, gdy są odrapane i wypłowiałe nie nadają się do postawienia przy stole. Ale czy na pewno? Jeśli chcesz, możesz poświęcić jedno popołudnie, by odświeżyć stare krzesła i sprawić, że będą się prezentować jak nowe – albo nawet lepiej od nowych. W jaki sposób to zrobić? Na początek pomaluj krzesło złotą farbą w spray, natomiast metalowe elementy pokryj dodatkowo wcześniej farbą antykorozyjną. Kiedy mebel wyschnie, możesz przystąpić do twórczego działania.

Nanieś na krzesło kolorowe farby. Tylko od Ciebie zależy, czy postawisz na mnóstwo wielobarwnych ciapek czy dwa przeplatające się kolory. A może masz jeszcze inny pomysł? Nie bój używać wyobraźni, a jeśli nie wiesz jak komponować kolory, poszukaj informacji na temat koła barw, które ułatwia harmonizowanie kolorów. Trochę pracy i krzesło z bezużytecznego śmiecia stanie się nową ozdobą pokoju, balkonu lub zestawu ogrodowego. Takie krzesło ma jeszcze jedną zaletę.

Doskonale wpisuje się w modę na rękodzieła. Tak zwane DIY są ostatnio bardzo popularne. Ludzie sami wyplatają koszyki, tworzą meble i wymyślają dekoracje mieszkania. Odśwież krzesło według własnego pomysłu, a będziesz mógł się pochwalić przed znajomymi własnym meblem z serii Do It Yourself. Nie dość, że zyskasz nowy, praktyczny element wyposażenia, to jeszcze urządzisz mieszkanie lub przestrzeń wokół domu według najnowszych trendów.

ramy do obrazów oprawa obrazów lustra w domu ławka z bali drewnianych